Nedir?

“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2011 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi MEMURES.COM, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede tanışıp evleniyor.

Neden Kamuya Yönelik?

Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz.Memures.com sanal ortamı daha gerçekçi hale getirirerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

Ne Kadar Ciddi?

Memur Eş sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Bilgi Güvenliği

Sitenin hiç bir yerinde kimlik bilgileriniz istenmez ayrıca verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulup kimse ile paylaşılmaz.Üyelik bilgileriniz hiçbir arama motorunda yer almaz. Sadece bir rumuz belirleyip, meslek bilgilerinizi girerek hızlıca üye olabilirsiniz.

Sınırsız Mesaj
Sınırsız Paylaşım

Gold üye olduğunuzda standart üyeler için uygulanan mesajlaşma sınırından kurtularak sınırsız mesaj hakkında sahip oluyorsunuz.

Paylaşımlarda bulunarak, kendi sosyal ağınızı oluşturabilirsiniz.

İlk Sırada Çıkın

Gold üyelik satın aldığınızda sahip olacağınız birçok özellikten biriside aramalarda ilk sıralarda çıkmak olacak. Karşı cins arama yaptığında gold paket sahibi üyelerimiz ilk sıralarda çıkar.

Farklı Olun

Gold üye olduğunuzda diğer standart üyelerin kullanamadığı bir çok özelliği kullanabilecek ve diğer üyelerden farklı olacaksınız.Gold paketi sahibi kullanıcılarımız karşı tarafa daha güvenilir gelmektedir. Eş adaylarınız evlilik konusunda ciddi kullanıcılarımızın gold pakete sahip olduklarının bilincindeler.

Fiyat

Ayda sadece 10 TL ödeyerek, yıllık 120 TL'ye Gold Üye olabilirsiniz. Bu kadar cüzzi bir ücretle hizmet veren başka bir platform bulunmamaktadır. Memures.com 2011 yılından beri aynı fiyatı uygulamakta ve ticari kaygı gütmemektedir. Gold üyelerden alınan cüzzi üyelik aidatı sitenin devamlılığının sağlanması, çalışan ve sunucu gideri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Yapacağınız tüm kredi kartı ve diğer ödeme seçeneklerinde hiç bir bilginiz tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır.
İşlemleriniz direk bankalar tarafınca yapılmaktadır. Yapacağınız gold üyelik ödemelerinde kredi kartı ekstrelerinde bir evlilik sitesi olduğu belirtilmemektedir.
Yaptığınız ödemelerde kart ekstresinde ödeme detayı olarak şirket adı olan 'BATISOFT YAZILIM' ibaresi yer alacaktır.

Sınırsız mesajlaşmanın tadını çıkartın.

Gold üye olarak sosyal ağ platformu Memures.com'daki tüm gelişmelerden haberdar olun.

1 Aylık

23

 • 1 Aylık Gold Üyelik Paketi
 • 19.50 TL + KDV
 • KDV Dahil Toplam : 23 TL
Hemen Üye Ol
3 Aylık

39

 • 3 Aylık Gold Üyelik Paketi
 • Kazancınız 30 TL
 • 33.50 TL + KDV
 • KDV Dahil Toplam : 39 TL
Hemen Üye Ol
Yıllık

120

 • Yıllık Gold Üyelik Paketi
 • Kazancınız 156 TL
 • 101.50 TL + KDV
 • KDV Dahil Toplam : 120 TL
Hemen Üye Ol

MemurEs.Com'un Ödeme Güvenliği ve Alt Yapısı Vodafone, AtlasGlobal, MediaMarkt, Tekzen ve Markafoni Gibi Seçkin Markalara Hizmet Veren ve Bu Alanda Dünyanın Sayılı Şirketlerinden Biri Olan PAYU Tarafından Sağlanmaktadır.

Yapacağınız kredi kartı ödemelerinde hiç bir bilginiz tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır.İşlemleriniz direk bankalar tarafınca yapılmaktadır.
Gold üyelik ödemelerinde kredi kartı ekstrelerinizde evlilik sitesi gibi kelimeler geçmez.Yaptığınız ödemelerin kart ekstresinde ödeme bilgisi olarak şirket adı olan 'Batısoft Yazılım' ibaresi yer alır.