YARDIM

Üye olmadan hiçbir üyenin bilgilerini sizde göremezsiniz diğer üyelerde.Memures.com kişiye özel bir sitedir.üye olmak zorunludur.Üye olmadan sadece haber ilan gibi diğer sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.

Üyeliğimiz standart ve gold olmak üzere iki çeşittir.Standart üyelik ücretsiz üyelikdir.

Elbette hayır.Kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine en iyi siz karar verirsiniz.Sitemize;18 yaşını doldurmuş,bekar,dul,boşanmış evlenmek isteyen herkes üye olabilir.Sitemiz kamudan eş arayanların buluştuğu noktadır.

MemurEs bir arkadaşlık sitesi değildir. Evliler üye olamaz. Evli olduğu anlaşılan veya sizler tarafından da bize şikayet edilen bu tür üyeler gold üye olsa dahi silinir.

Sadece 2 kısa formdan oluşan üyelik oluşturma bölümünde eposta, şifre ve meslek bilgileri gibi birkaç bilginizi girerek kolayca üye olabilirsiniz.Üye olurken ne kadar kolay ve kısa olduğunu göreceksiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sitenin sol tarafında yer alan 'Üyelik Bilgileriniz' başlığın altındaki menü yardımı ile üyelik bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı değiştirebilirsiniz. Üyelik işleminden sonra 'Rumuz' ve 'Cinsiyet' bilgilerinizi değiştiremezsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sitenin üst sağ tarafında yer alan arama butonuna tıklayarak ya da sol tarafdaki menüden detaylı aramaya tıklayarak üye araması yapabilirsiniz.

Tanıtım yazıları editör kontrolünden sonra onaylanmaktadır, girilen bilgileriniz iletişim bilgileri (adres,telefon,eposta) içeriyorsa veya uygunsuz bir metin barındırıyor ise tanıtım yazılarınız onaylanmaz ve diğer üyeler tarafından görülmez.

Şu nedenlerden olabilir;

* Başkasının resmi yada sizle alakasız diğer resimler
* Manzara hayvan vs resimleri
* Örflerimize uymayan resimler
* Alkol içerikli resimler
* Pornografik resimler
* Uygunsuz kılık kıyafet

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sitenin ana sayfasında yer alan 'Profilimi Kimler Görsün Alanını Doldurarak' ya da sitenin sol tarafda yer alan hesap ayarları menüsünden profilim kimlere gözüksün başlığın altındaki formu doldurarak profil bilgilerinizi kimlerin görebileceğini ve sizinle iletişim kurabileceğini belirleyebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra, sitenin sağ üstünde yer alan rumuzunuza tıkladığınızda açılan menüden profilinizin kimlere gözükeceğinin yanı sıra şu işlemleride yapabilirsiniz;

* Engellediğiniz kullanıcıları görebilme
* Şifre ve Eposta değiştirme
* Hesap dondurma ve Hesap iptali


Gold üye olsalar dahi üyeliği silinecek olanlar;

* Evlilik niyetinde olmadıkları anlaşılanlar
* Birçok şikayet alan ve uyarılara rağmen buna devam edenler
* Uygunsuz mesajlar gönderenler (argo, küfür, vb.)
* Çelişkili gerçek dışı üyeliği olanlar

Sizi rahatsız eden yada iletişim kurmak istemediğiniz kişileri üyenin profil sayfasındaki engelle butonuna basarak engelleyebilirsiniz.İsterseniz bu kişinin engelini hesap ayarlarında bulunan engellediklerim menüsünden tekrar kaldırabilirsiniz.